Advertisement
اطلاعیه عمومی

  اعضاي محترم موسسه و خوزستانيهاي گرامی؛ 
 
موسسه  فرهنگی ، ورزشی و خدماتی خوزستانیهای مقیم استان تهران آمادگی دارد خدمات ذیل را ارائه نماید ، لطفآ برای پیشرفت موسسه همکاری و اطلاع رسانی نمائید.

 برای پیشرفت موسسه همکاری و اطلاع رسانی نمائید:

1-       تیمداری ورزشی (فوتبال، فوتسال ، کوهنوردی ، شطرنج  ، بسکتبال ، پارا گلایدر )

2-       تهیه لوازم ورزشی

3-       آموزش نقاشی و انجام سفارشات نقاشی در سبک رئال و چهره

4-       تهیه فیلم های تبلیغاتی و مستند

5-       انجام تئاتر  های نمایشی

6-       پیمان مدیریت امور فرهنگی ، هنری

7-       فروش آثار فرهنگی ،هنری و علمی خوزستانی ها

8-       مشاوره مالی ، اعتباری

9-       خدمات امور بیمه ای

10-   خدمات  امور حقوقی

11-   خدمات فنی اداری ، مسکونی

12-   تور های گردشگری , زیارتی

13-   مطالعه ، مشاور ه ، نظارت  و پیمان مدیریت در پرو ژه های کشاورزی، صنعت و خدمات (شرکت مهندسین مشاور اوجستان آسیا)

14-   مشاوره در علوم میراث فرهنگی 

15-   مشاوره  در علوم محیط زیست

16-   مشاوره  حسابرسی  ، مالیاتی

17-   مشاوره  امور بازرگانی

18-   پذیرش آگهی از طریق سایت و sms  گروهی 

مدیریت روابط عمومی موسسه

صفحه اصلی
آشنایی با موسسه
درباره استان خوزستان
اخبار استان خوزستان
اخبار مدیریت های ستادی
اخبار مدیریت های اجرائی
گالری تصاویر
سلامت
مقالات
خواندني ها
سرگرمي
پیوند ها
جستجوی پیشرفته
تماس با ما
بايگاني
تماس با ما

email_18_animated.gif
مشتاقانه منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
manager.khuzestanclub@gmail.com
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت

صفحه اصلی arrow عمومی arrow از واقعیت انتقال آب کارون تا کتمان وزارت نیرو!
از واقعیت انتقال آب کارون تا کتمان وزارت نیرو! چاپ ارسال به دوست
۲۳ خرداد ۱۳۹۴

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان وزارت نیرو به ما می‌گویند که عملیات انتقال آب از سرشاخه‌های کارون متوقف شده است اما با چشم خود مشاهده کردیم که آب از تونل کوهرنگ سه با عرض 14 متر و ارتفاع 4 متر، در حال انتقال است. 

Image

به گزارش ايسنا، ناصر سودانی بابیان اینکه در روزهای گذشته نمایندگان استان خوزستان و چهارمحال و بختیاری از سرشاخه‌های کارون و طرح انتقال آب به اصفهان بازدید کردند، افزود: کارگاه‌های وزارت نیرو نیز در محل تونل‌های سرشاخه‌های کارون مستقر و در حال فعالیت بودند.

وی بااشاره به‌مصوبه شورای عالی آب در خصوص طرح انتقال آب کارون افزود: شورای عالی آب تنها مجوز انتقال یک میلیارد متر مکعب آب از کارون، آن هم فقط برای مصارف شرب را داده اما در حال‌حاضر یک میلیارد و 400 میلیون مترمکعب آب از سرشاخه‌های کارون در حال انتقال است.

سودانی تصریح کرد: اگر بخواهند این انتقال آب را توسعه دهند و حجم انتقال را به 2 میلیارد و 700 میلیون متر مکعب برسانند، قطعا استان آسیب خواهد دید و جلگه خوزستان به یک بیابان تبدیل خواهد شد.

وی عنوان کرد: شکایت به قوه قضاییه از ابزارهای قانونی پیش‌رو برای جلوگیری از اجرای طرح انتقال آب کارون است که بنا‌شده نمایندگان 2 استان خوزستان و چهارمحال و بختیاری برای پیگیری بیشتر یک تیم حقوقی و قضایی را به‌کمک بگیرند. شکایت به‌دیوان محاسبات کشور، شکایت به‌بازرسی کشور و شکایت به ستاد اصل نود قانون اساسی نیز از دیگر برنامه‌هاست.

این نماینده مجلس اظهار کرد: کمک گرفتن از مجلس و ابزارهای قانونی آن برای حذف ردیف بودجه‌های انتقال آب و برگزاری جلسه با حضور مسئولین وزارت نیرو و رئيس مجلس از راهکارهای پیش‌روی نمایندگان دو استان برای جلوگیری از انتقال آب کارون است.

سودانی بیان کرد: گزارشی از بازدید نمایندگان دو استان از سرشاخه‌های کارون و وضعیت انتقال آب به آیتا... موسوی جزایری، نماینده ولی فقیه در خوزستان ارائه خواهیم داد تا از رهنمودها و پیگیری وی در این زمینه استفاده کنیم.

وی افزود: انتقال آب از سرشاخه‌های کارون از سال 1332 با افتتاح تونل کوهرنگ یک آغاز و در سال 1364 نیز تونل کوهرنگ 2 بهره‌برداری و بخشی از آب سرشاخه‌های کارون از طریق این تونل‌ها منتقل شد. مدیران استان اصفهان با آینده‌نگری به‌دنبال آن بوده‌اند که استان خود را تا ده‌ها سال از نعمت آب بهره‌مند کنند و حتی نگرانی‌های حداقلی در این خصوص نداشته باشند. در این‌راستا و به‌دلیل وجود مدیران اصفهانی در وزارت نیرو، پیگیر ادامه طرح انتقال آب شدند که در نهایت در سال 72 طرح مطالعات انتقال آب از سرشاخه‌های کارون به اصفهان انجام شد.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه مجلس هفتم مانع از اجرایی شدن انتقال آب از سرشاخه‌های کارون شد اما اجرای این طرح به‌صورت مخفی ادامه یافت، گفت: در دولت نهم نیز متاسفانه باپنهانکاری و تخصیص بودجه‌هایی تحت عنوان کشاورزی، محیط‌زیست و منابع‌طبیعی این پروژه ادامه یافت و باعنوان پروژه‌های عمرانی، کارهای مربوط به‌انتقال آب کارون و کانال‌کشی را انجام دادند.

مدیریت طرح محیط زیست موسسه از ایسنار


یادداشت های بازدیدکنندگانCopyright 2008, Khuzestanclub.org All rights Reserved