Advertisement
اطلاعیه عمومی

  اعضاي محترم موسسه و خوزستانيهاي گرامی؛ 
 
موسسه  فرهنگی ، ورزشی و خدماتی خوزستانیهای مقیم استان تهران آمادگی دارد خدمات ذیل را ارائه نماید ، لطفآ برای پیشرفت موسسه همکاری و اطلاع رسانی نمائید.

 برای پیشرفت موسسه همکاری و اطلاع رسانی نمائید:

1-       تیمداری ورزشی (فوتبال، فوتسال ، کوهنوردی ، شطرنج  ، بسکتبال ، پارا گلایدر )

2-       تهیه لوازم ورزشی

3-       آموزش نقاشی و انجام سفارشات نقاشی در سبک رئال و چهره

4-       تهیه فیلم های تبلیغاتی و مستند

5-       انجام تئاتر  های نمایشی

6-       پیمان مدیریت امور فرهنگی ، هنری

7-       فروش آثار فرهنگی ،هنری و علمی خوزستانی ها

8-       مشاوره مالی ، اعتباری

9-       خدمات امور بیمه ای

10-   خدمات  امور حقوقی

11-   خدمات فنی اداری ، مسکونی

12-   تور های گردشگری , زیارتی

13-   مطالعه ، مشاور ه ، نظارت  و پیمان مدیریت در پرو ژه های کشاورزی، صنعت و خدمات (شرکت مهندسین مشاور اوجستان آسیا)

14-   مشاوره در علوم میراث فرهنگی 

15-   مشاوره  در علوم محیط زیست

16-   مشاوره  حسابرسی  ، مالیاتی

17-   مشاوره  امور بازرگانی

18-   پذیرش آگهی از طریق سایت و sms  گروهی 

مدیریت روابط عمومی موسسه

صفحه اصلی
آشنایی با موسسه
درباره استان خوزستان
اخبار استان خوزستان
اخبار مدیریت های ستادی
اخبار مدیریت های اجرائی
گالری تصاویر
سلامت
مقالات
خواندني ها
سرگرمي
پیوند ها
جستجوی پیشرفته
تماس با ما
بايگاني
تماس با ما

email_18_animated.gif
مشتاقانه منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
manager.khuzestanclub@gmail.com
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت

صفحه اصلی arrow عمومی arrow شمشادهای آبادان، افسوس!
شمشادهای آبادان، افسوس! چاپ ارسال به دوست
۰۴ خرداد ۱۳۹۴
ریه ها وزیبایی های شهرمان را سوزاندیم وبه جای آن همه هماهنگی آشفتگی،زشتی ونا هماهنگی را بنا کردیم....

ایرانی: شمشادهای زیبای بی دفاع حدود صد سال است که که شمشادهای سبز دوست داشتنی میهمان شهرمان هستند ،گیاهان سرسخت ومقاومی که همیشه به شهرمان وفادار بودند و هیچ چیز نتوانست آنها را از پای بیندازد ،نه گرمای سوزان نه آب شور نه بی آبی ونه حتی جنگ وخروج مردم از شهر باعث نشد آنها مقاومت خود را از دست بدهند وهمیشه به این شهر وفادار ماندند مانند دژی محکم از سرسبزی و زیبایی شهر دفاع کردند ،آری آنها خیلی وفادار بودند ،اما ما در عوض چه کردیم .با پایان جنگ و برگشت به شهر و با واگذاری منازل شرکت نفت اولین کاری که کردیم آتش کشیدیم به جان حصارهای سبز شمشاد وآنها رادر آتش خود خواهی و زیاده خواهی خود سوزاندیم و بر خاکستر آن گیاهان معصوم بیدفاع دکه ها ومغازه ها ویا دیوارهای زشت آجری،بلوکی ویا حتی پلیتی بنا کردیم .

ریه ها وزیبایی های شهرمان را سوزاندیم وبه جای آن همه هماهنگی آشفتگی،زشتی ونا هماهنگی را بنا کردیم.یکی از دلایل متمایز شدن آبادان از دیگر شهرهای کشور وجود بافت هماهنگ مناطق شرکتی وحصارهای همیشه سبز آن مناطق بود که با بی رحمی تمام به جان این بافت تاریخی صنعتی افتادیم وآن را نابود کردیم بی آنکه کک کسی بجنبد.

شهرداری به جای جلوگیری از این کار فقط به خاطر درآمد زایی مجوز این کار را داد.محیط زیست،سازمان میراث تاریخی وفرهنگی،شرکت نفت،NGO ها واز همه تاسف بارتر مطبوعات و رسانه ها بی تفاوت از کنار آن گذشتند تا بدین سان مناطق زیبای کوی کارگر،بهار،ولیعصرو...به این شکل آشفته کنونی دچار شوند.کدام رسانه به جنایت واکنش نشان داد و حساسیت مردم را برانگیخت.بی تفاوتی همشهریانم در هر آنچه که در این شهر اتفاق می افتد تا به کجا جلوی ضرر را هر کجا بگیریم منفعت است حداقل نگذاریم این اتفاق در مورد بریم وبوارده تکرار شود که در مورد بریم این اتفاق دارد می افتد.منازل پتروشیمی درمنطقه هلال بریم که به ساکنان آن واگذار شده هر روز شاهد سوختن شمشاده های یکی پس از دیگری آن هستیم.

شرکت نفت و شهرداری میتوانستند با نو سازی این منازل به شرط عدم تصرف در فضای سبز آن منازل را واگذار کنند .شهرداری نباید به آنها مجوز سوزاندن شمشادها را بدهد این مناطق در جلب توریست کارکرد فوق العاده ای دارند هویت شهر به این شمشادها گره خورده،هویت شهر را نابود نکنیم از بقیه مناطق که گذشت بریم وبوارده را نجات دهید.از رسانه ها بخصوص سایت محترم فیدوس خواهش میکنم این موضوع را پیگیری کنند .با شورای شهر،شهردار وحتی ساکنان این مناطق مصاحبه کنند .شمشاد گیاه بسیار با ارزش،مقاوم وزیباییست و متاسفانه در دنیا این گونه رو به انقراض است. مورد کویتی هرگز کارکرد شمشاد را ندارد ونمیتواند جایگزین مناسبی برای آن باشد.

کلیدها , شمشاد , ابادان , منازل شرکتیDescription: http://feydus.ir/App_Themes/default/img/ch03_0065.gif


Description: http://feydus.ir/App_Themes/default/img/comment.pngاحمد جعفری

شهرداری و دیگر نهادهای مسئول بعلت بیگانگی بابافت شرکتی درآبادان لطمه بزرگ و غیر قابل جبرانی باین شهرزده اند بافت زیبای منازل شرکت نفت هم اینکه به آلونک های زشت و بد قواره ای درآمده که نشان از زیاده خواهی بعضی ازمردم و همراهی شهرداری باآنان است منازل جمشیدآباد بطورکامل و بوارده جنوبی هم کم و بیش باین سرنوشت شوم گرفتارشده اند فجایع آبادان منحصر به تخریب این بافت زیبانیست به رودخانه بهمنشیر نگاه کنید همین رودخانه ای که کمی قبل ازجنگ آب آن حتی قابل شرب بود هم اینک این رودخانه زیبا درمنطقه سده به یک کانال وسیع فاضلاب شهری تبدیل شده و فراترازآن درانتهای خیابان پانزده منتهی به رودخانه نخاله های ساختمانی را بیرحمانه درآن انباشته اند آبادان و خرمشهر تنها شهرهائئ هستند که وقتی یک تازه وارد بآن داخل میشود گمان میبرد که این دوشهر شهردارندارند

Description: http://feydus.ir/App_Themes/default/img/comment.pngایمان

بسیار زیبا، حیف این متن قشنگ که
NGO اشتباه نوشته بشه.

Description: http://feydus.ir/App_Themes/default/img/comment.pngرهام

واقعا به مطلب خوبی اشاره کردین تنها جایی در سانه ها شما بودین

Description: http://feydus.ir/App_Themes/default/img/comment.pngحسین

برادر یا خواهر ایرانی، از نوشتار شما تشکر می کنم. وقتی از فلکه شهرک دریا به سمت فلکه کارون می روم از مقایسه سمت راست و چپ جاده واقعا آزرده می شوم. آیا پایانکار این ساخت و سازها را شهرداری داده است. آیا فقط جریمه کافی است. پس زشت شدن نمای شهر چه می شود. هر چند دارد دیر می شود ولی شهرداری باید با طرح یک مدل ساخت و ساز برای این بافت ها و اجبار منازل به رعایت الگوی ساخت و ساز به اصلاح وضع موجود بپردازد. حتی شورای شهر و شهرداری می توانند بجای جریمه با ارائه تشویق های مالی به این منازل جهت تغییر نما به یک شکل مناسب کمک نمایند. همچنین در قسمت های شهری نیز ساخت و سازهای جدید متاسفانه به مسائلی نطیر ارتفاع مجاز بنا توجه نمی شود. در حالیکه تمام منازل کوچه ما در یک ارتفاع می باشند دومنزل نوساز جدید که در حال ساخت می باشند با الگوی بقیه منازل نمی خوانند! من نمی دانم در عرض این یکی دو سال در حوزه شهر سازی چه اتفاقی افتاده؟

Description: http://feydus.ir/App_Themes/default/img/comment.pngسامان

امیدوارم مسوولین کاری کنند..حداقل منازل بریم وبوارده جنوبی وشمالی رواز شمشادها حفظ کنیمDescription: http://feydus.ir/App_Themes/default/img/comment.pngرهام

این ضعف نمایندبادان و مدبیر عاملان قبل پالایشگاه میباشد گان ا


از سایت فیدوس


یادداشت های بازدیدکنندگانCopyright 2008, Khuzestanclub.org All rights Reserved