Advertisement
اطلاعیه عمومی

  اعضاي محترم موسسه و خوزستانيهاي گرامی؛ 
 
موسسه  فرهنگی ، ورزشی و خدماتی خوزستانیهای مقیم استان تهران آمادگی دارد خدمات ذیل را ارائه نماید ، لطفآ برای پیشرفت موسسه همکاری و اطلاع رسانی نمائید.

 برای پیشرفت موسسه همکاری و اطلاع رسانی نمائید:

1-       تیمداری ورزشی (فوتبال، فوتسال ، کوهنوردی ، شطرنج  ، بسکتبال ، پارا گلایدر )

2-       تهیه لوازم ورزشی

3-       آموزش نقاشی و انجام سفارشات نقاشی در سبک رئال و چهره

4-       تهیه فیلم های تبلیغاتی و مستند

5-       انجام تئاتر  های نمایشی

6-       پیمان مدیریت امور فرهنگی ، هنری

7-       فروش آثار فرهنگی ،هنری و علمی خوزستانی ها

8-       مشاوره مالی ، اعتباری

9-       خدمات امور بیمه ای

10-   خدمات  امور حقوقی

11-   خدمات فنی اداری ، مسکونی

12-   تور های گردشگری , زیارتی

13-   مطالعه ، مشاور ه ، نظارت  و پیمان مدیریت در پرو ژه های کشاورزی، صنعت و خدمات (شرکت مهندسین مشاور اوجستان آسیا)

14-   مشاوره در علوم میراث فرهنگی 

15-   مشاوره  در علوم محیط زیست

16-   مشاوره  حسابرسی  ، مالیاتی

17-   مشاوره  امور بازرگانی

18-   پذیرش آگهی از طریق سایت و sms  گروهی 

مدیریت روابط عمومی موسسه

صفحه اصلی
آشنایی با موسسه
درباره استان خوزستان
اخبار استان خوزستان
اخبار مدیریت های ستادی
اخبار مدیریت های اجرائی
گالری تصاویر
سلامت
مقالات
خواندني ها
سرگرمي
پیوند ها
جستجوی پیشرفته
تماس با ما
بايگاني
تماس با ما

email_18_animated.gif
مشتاقانه منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
manager.khuzestanclub@gmail.com
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت

صفحه اصلی arrow عمومی arrow تبعات زیست محیطی سد گتوند بررسی می‌شود
تبعات زیست محیطی سد گتوند بررسی می‌شود چاپ ارسال به دوست
۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۴
با وجود همه تذکرها و نظرات اعلام شده، مجموعه ذی‌نفع در ساخت و تولی‌گری سد گتوند، این سد را مایه نجات برای استان می‌دانند، در حالی که مشاور استاندار خوزستان در امور مدیریت آب و صیانت از رودخانه‌ها معتقد است ساخت سد گتوند از ابتدا اشتباه بوده و آب دریاچه این سد حدود 9 میلیون تن نمک دارد. همچنین در مدت بهره‌برداری، مقدار زیادی از شوری حاصل از نمک به پایین‌دست منتقل شده و این مساله شوری آب رودخانه کارون را به طور قابل توجهی افزایش داده است

مدیر کمیته برگزاری کنفرانس ملی رودخانه کارون گفت: سمینار علمی بررسی تبعات زیست محیطی- اجتماعی سد گتوند، راهکارهای مقابله با آنها و تاثیر آن بر کیفیت رودخانه کارون به عنوان یکی از خروجی‌های کنفرانس ملی رودخانه کارون، 4 خرداد امسال توسط مؤسسه پژوهشگران اندیشمند در اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان برگزار می‌شود.

 

سیدحسین فاضلی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه خوزستان، اظهار کرد: در این سمینار، تبعات زیست محیطی و اجتماعی سد گتوند، تاثیر آن بر بخش کشاورزی و کیفیت زندگی کشاورزان استان با بیان دیدگاه‌های مختلف کارشناسان همچون دانشگاهیان بررسی می‌شود.

 

وی افزود: با وجود همه تذکرها و نظرات اعلام شده، مجموعه ذی‌نفع در ساخت و تولی‌گری سد گتوند، این سد را مایه نجات برای استان می‌دانند، در حالی که مشاور استاندار خوزستان در امور مدیریت آب و صیانت از رودخانه‌ها معتقد است ساخت سد گتوند از ابتدا اشتباه بوده و آب دریاچه این سد حدود 9 میلیون تن نمک دارد. همچنین در مدت بهره‌برداری، مقدار زیادی از شوری حاصل از نمک به پایین‌دست منتقل شده و این مساله شوری آب رودخانه کارون را به طور قابل توجهی افزایش داده است.

 

فاضلی تصریح کرد: اگر چه تبعیت از فرمایشات و تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر حفاظت از محیط زیست و احترام به حقوق مردم (به عنوان بالاترین سرمایه ملی کشور) از اصول پایداری قانون‌مندی در بخش‌های مختلف قضایی و اجرایی کشور است اما هنوز نماینده وزارت نیرو در استان خوزستان نتوانسته است اقدام قابل توجهی در زمینه حل معضل سد گتوند انجام دهد.

 

وی بیان کرد: نماینده وزارت نیرو در استان در کنار عدم رسیدگی و حل مشکل سد گتوند، عدم مدیریت منابع آبی استان جهت ارتقای بخش کشاورزی استان و کمک به زندگی کشاورزان، سیاست غلط ممنوعیت کشت را سرلوحه کار خود قرار داده است که این مساله مخالفت برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مسئولین استانی را به همراه داشته است.

 

فاضلی گفت: در سال گذشته سمینارهای علمی متعددی مرتبط با موضوع رودخانه کارون به عنوان پیش نشست‌های کنفرانس ملی رودخانه کارون برگزار شد که نتایج خوبی داشته است. امسال نیز در این راستا، تحت عنوان پس نشست‌های کنفرانس ملی رودخانه کارون در نظر داریم سمینارهایی برای بررسی خروجی کنفرانس ملی رودخانه کارون برگزار کنیم. در این سمینار برخی نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، مسئولین استانی و دانشگاهیان به سخنرانی می‌پردازند. همچنین جهت ارائه سخنرانی از نمایندگان شرکت مهندسی مشاور مهاب قدس و شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران دعوت شده است.

 

وی خاطرنشان کرد: اساتید دانشگاه، پژوهشگران، مدیران و نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اداره‌ها و سازمان‌ها در این سمینار شرکت می‌کنند و علاقه مندان می‌توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این سمینار علمی به وب سایت کنفرانس ملی رودخانه کارون (www.karoon1393.ir) مراجعه کنند و به شرکت کنندگان در این سمینار، گواهی‌نامه شرکت در سمینار اعطا می‌شود.

مدیریت طرح محیط زیست : از سایت آبنما نیویزhttp://www.abnamanews.com/


یادداشت های بازدیدکنندگانCopyright 2008, Khuzestanclub.org All rights Reserved